BALIKESİR – SERPİN MANYAS TERMAL TATİL KÖYÜNDE DEVRE TATİL GRUBU OLUŞTURDUM

Balıkesir-Manyas ilçesinde bulunan Serpin Manyas Termal Tatil Köyünden 60’ı aşkın aileye devre tatil ve devre mülk aldırarak bir grup oluşturdum. Bu grup İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Samsun, Tokat ve Kayseri gibi muhtelif illerden gelen arkadaşlardan oluşmaktadır.

Her fake oakleys yıl 1-15 mayıs tarihleri arasında grup Manyas’ta buluşmaktadır. Hem kaplıca tedavisinden faydalanılır, hem de Wholesale Jerseys müzikli, şiirli sohbetli geceler düzenlenir, her gün sabah yürüyüşleri yapılır, ayrıca çevrede bulunan tabi, güzel mesire alanlarına, ilçe ve köylere geziler düzenlenir, piknikler yapılır.

Yılda 10-15 gün yaşanan bu buluşmada, büyük bir kaynaşma ve muhabbet yaşanır, güzel anılarla dolu günler geçirilir.

 Her yıl herkes gelecek mayıs Copyright ayını dört gözle bekler.

Termal sahipleri Latif-Serpin Anar çifti, grubumuzu, Wholesale China Jerseys çiğ köfteli hoş geldiniz ikramı ile karşılar, güler yüz gösterirlerdi. Kıymetli bu çiftin arka arkaya vefatları herkes gibi bizleri de çok fake ray bans üzmüştür. Yüce Allah ahretlerini cennet mekan etsin diyoruz.

Serpin Manyas Termal cheap oakleys sunglasses “ Doğa ile iç içe- Mucize Suyla “ sağlıklı bir yaşam içinparolası ile müşterilerine ulaşmaktadır.

Tel. 02668183477  Web Sitesi: http://www.serpinmanyas.net/

Bu yazı FAALİYETLERİ kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir