KİTABIM ŞİMDİ TÜM YAYINEVLERİNDE

Uzun bir araştırmaya dayalı “TARİHİMİZDEKİ MUHTEŞEM MEKTUPLAR” adlı kitabım Hayat Yayınevinden çıkmış bulunmaktadır. Lütfen kitapçılardan isteyiniz. Bu önemli tarihi mektupları okutunuz ve çevrenizdeki kişilere tavsiye ediniz.

kitap kapak

Türk tarihinin ilk çıkış yeri Orta Asya’dan Cumhuriyetimize kadar Han, Hakan, Padişahlarımızın diğer İmparator, Kral, Dük ve Şahlara yazdığı mektupları kaynaklardan toplayarak bu kitabımı hazırlamış bulunuyorum.

Mektuplarda Türk tarih sayfalarındaki atalarımızın kahramanlıklarını, inancını, asaletini, adaletini, merhametini, siyasetini ve diplomasi dilini göreceksiniz.

Bu mektupları okuduğunuzda, milletlerin kültür anlayışlarını, manevi hayatlarını, inançlarını, ahlaki ve vicdani değerlerini öğrenmiş olacaksınız.

Bu mektuplar, neslimizi maziden istikbale taşıyan birer kaynak ve ışık olacaktır. Genci yaşlısı herkes Türk milletinin tarihi hatıralarıyla dolu bu mektupları okumalı tarih-kültür bilgilerini artırmalıdır.

 Kitabımın içeriği ile ilgili bilgileri, kitabımda yer alan mektuplardan bazılarını ve yurtiçi, yurtdışı satış noktalarını “YAYINLARI” bölümünde bulabilirsiniz.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.